‘Zjarr, zjarr’, Morena do t’i lë meshkujt pa gjumë me imazhin e fundit

Lajme

Morena Taraku vazhdon të jetë një emër tejet i lakuar nga mediat rozë.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj tejet luksoze, shkruan ORAinfo.

Morena nuk heziton që jetën e saj ta ekspozojë në rrjete sociale, ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e veshur shkur dhe provokuese.

E me këtë veshje ajo do t’i lë meshkujt pa gjumë. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *