Zanfina është transformuar, mahnitë me pamjen e fundit

Showbiz

Zanfina Ismaili nuk është emër i panjohur për publikun shqiptar.

Ani pse është distancuar nga skena muzikore ajo vazhdon të pëlqehet nga fansat besnik të saj.

Zanfina është mjaft aktive në instagram ku kohë pas kohe poston foto të ndryshme, madje nuk mungojnë as pozat provokuese, përcjell ORAinfo.

Së fundmi këngëtarja ka sjellë një foto ku shfaqet goxha provokuese.

E vëmendje e mori pamja e saj pasi në fytyrë dukej krejt ndryshe, kjo mbase për shkak të efektit që ka përdorur për ta realizuar foton.

Këngëtarja u shfaq veshur me xhinse dhe një bluzë sportive të shkurtër teksa flokët e gjata i lëshoi lirshëm sipër krahëve. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *