Vjehrri i bën Sarës urimin më të veçantë për ditëlindje

Showbiz

Sara Hoxha po vazhdon të jetë një personazh tejet i përfolur në vend.

Ajo u bë e njohur si e dashura e Ledri Vulës, shkruan ORAinfo.

Para pak kohësh, ata të dy janë bërë prindër për herë të parë.

Sot, Sara feston ditëlindjen dhe në këtë ditë ka marrë urime të shumta nga familjarë, miq dhe ndjekës.

E babai i Ledrit nuk ka hezituar ta urojë renë e tij me fjalët më të veçanta./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

code