Transformimi i madh i Norës, nuk do ta njihni me këtë dukje

Showbiz

Me këtë dukje mund të mos njohin se është Nora Istrefi.

Këngëtarja e dashur për publikun, Nora Istrefi, ka vendosur të bëjë një ndryshim me look-un e saj këtë të premte.

Artisja ka postuar në “Instagram” disa foto ku shfaqet me balluket e prera duke iu bashkuar trendit të kësaj vere.

Duket si tjetër njeri, Nora Istrefi ndryshon look dhe merr gjithë

Përpos faktit që i shkojnë, kjo pamje e bën Norën të duket si tjetër njeri dhe komplimentat nuk kanë munguar nga ana e fansave të saj.

Nga ana tjetër kujtojmë që Nora po shijon suksesin e këngës “Ay Caramba” që erdhi ne bashkëpunim me Gjikon dhe Melindën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *