Tea shtatzënë? Melisa befason: Ka abortuar

Showbiz

Tea shtatzënë? Melisa ka dy fjalë: Ka abortuar.

Ish-protagonistet e “Për’puthen”, Tea dhe Melisa, pa dyshim janë emrat më të komentuar në shtypin rozë.

Dyshja me sa duket kanë raporte të tensionuara, shkak kjo një video e cila po qarkullon në rrjet.

Kjo video është shkëputur nga ‘Live’ i Melisës ku shprehet se Tea ka qenë shtatzënë dhe ka abortuar.

Nuk dihet nëse kjo ishte një shaka e ish-konkurrentes apo ajo hodhi dyshime ose zbuloi një të vërtetë të Teas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

code