Taynes gati po i ‘shpërthen’ gjoksi, bën këtë veprim për ta mbajtur nën kontroll!

Showbiz

Tayna shfaqet provokuese derisa mban gjoksin me duar

Ajo është shfaqur joshëse në paraqitjen e fundit.

E veshur me një veshje me ngjyrë të kaltër, këngëtarja ka theksuar hiret e saj trupore.

Në profilin e saj në Instagram ka publikuar imazhet e reja teksa mori komente të shumta pozitive nga fansat dhe ndjekësit.

Kujtojmë se, ajo po vazhdon mbajtjen e mbrëmjeve muzikore dhe po shihet tejet a angazhuar javët e fundit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *