Si asnjëherë me parë, grimerja e ka transformuar kaq shumë Ryva Kajtazin

Showbiz

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet krejt ndryshe.

E grimosur me shumë stil dhe të vendosur në kokë një kurorë, Ryva po duket si princeshë. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

code