Shyhrete Behluli dhe vajza e saj fillojnë t’i kallin dasmat

Showbiz

Pas një pauze mbi një vit, Shyhrete Behluli dhe vajza e saj i kthehen dasmave dhe koncerteve

Tashmë këngëtarët e estradës kanë filluar me koncerte dhe mbrëmje të ndryshme muzikore.

Pas një pauze të gjatë, afër një vit e gjysmë, artstitë kanë filluar të mbajnë koncertet.

E njëjta gjë po ndodh edhe për këngëtaren Shyhrete Behluli dhe vajzën e saj, Engjëllusha Salihun të cilat janë të pandashme në eventet e ndryshme.

Nënë e bijë kanë publikuar një video ku shfaqen nga një dasmë teksa po argëtojnë të ftuarit me këngët e tyre.

Ndryshe, “Perhajr Gjyshe” dhe “Erdhi Bajrami” janë dy këngët e fundit që Shyhrete Behluli ka lansuar për fansat e muzikës së saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

code