Shkurte Fejza del për kafe me rejën e saj, po duken si të ishin motra

Lajme

Shkurte Fejza është këngëtarja shumë e dashur nga publiku.

Ajo gjithmonë ka sjellur për publikun këngë që janë kënduar e dëgjuar për vite me radhë, shkruan ORAinfo.

Shkurta është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet me rejën e saj dhe të dyja po duken shumë bukur./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *