Sara publikon foton me të ëmbël me Ledrin dhe Poemën

Showbiz

Sara Hoxha tashmë është ndër personazhet më të përfolura në vend.

Ajo u bë e njohur si e dashura e Ledri Vulës, shkruan ORAinfo.

Para pak kohësh, ata të dy janë bërë prindër për herë të parë.

E pas lindjes, Sara ka arritur që shpejt t’i rikthej linjtë e saj trupore.

Sara se bashku me Ledrin janë duke i kaluar pushimet në jug të Shqipërisë.

Nga atje ajo ka publikuar foton me të ëmbël në krahët e burrit të të vajës së saj.

Kaq bukur po duken ata… /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *