Rrezarta Shkurta pas dasmës, nis pushimet luksoze

Showbiz

Pas dasmës, Rrezarta Shkurta nis pushimet.

Këngëtarja shqiptare javë më parë kurorëzoi martesën e saj me dasmë.

Rrezarta Shkurta, ndau pamje nga ceremonia teksa kishte realizuar një dasmë me plot të ftuar, shkruan lajmi net.

Ajo publikoi në Instagram një fotografi me bashkëshortin e saj e cila i kishte dedikuar një shkrim plot dashuri.

Ndërkohë, pas dasmës, këngëtarja ka nisur pushimet dhe nuk dihet nëse është me burrin e saj apo kush po e shoqëron.

Në storie në Instagram, ka postuar një fotografi ku shihet e veshur me bikini dhe ka shkruar se pushimet në Shqipëri janë të mrekullueshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

code