Ronelës nuk po ia lë shenjë ndarja, shfaqet tërheqëse në darkë romantike

Showbiz

Ronela Hajati, vazhdon të jetë pjesë e mediave rozë.

Përkundër sezonit të ngarkuar nga koncertet, ajo ka gjehtur kohë edhe për relax, duke u kujdesur maksimalisht për vetën e saj, përcjell ORAinfo.

Për shumë kohë është përfolur për lidhjen dhe ndarjen me rep artistin, YongZerka.

Por, duket se atë pjesë të jetës ajo e ka lënë pas shpinës. Ajo është shfaqur shumë tërheqëse në një darkë romantike./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

code