Puthje pasiononte, Genta e biznesmeni turk nuk përmbahen as në publik

Showbiz

Këngëtarja shqiptare, Genta Ismajli, ka kohë që është duke shijuar lidhjen e saj të dashurisë me Ustën.

Dyshja shihet se janë mjaft të dashuruar dhe nuk hezitojnë të ndajn me ndjekësit e tyre imazhe dhe video nga përditshmëria.

Duke qenë shumë aktiv në rrjetet sociale, Genta ka ndarë me fansat një video ku shihet duke shkëmbyer puthje pasionante me të dashurin

Ndryshe, Genta Ismajli është përfolur kohëve të fundit se është në pritje të ëmbël por ky lajm me sa duket nuk është i vërtetë pasi që nuk ka reaguar deri më tani.

Pamje:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *