‘Po përfundojnë edhe ditët e pushimit’, Shkurte Fejza befason me postimin e fundit

Showbiz

Shkurte Fejza është njëra prej këngëtareve më të dashura të muzikës popullore.

Ka shumë vite karrierë, por asnjëherë nuk ndalet së publikuari projekte të reja, shkruan ORAinfo.

Pos angazhimeve profesionale, Shkurta është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E përmes postimit të fundit, ajo ka treguar se për të tashmë kanë përfunduar pushimet dhe po i rikthehet punës./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

code