Pikëlluese, aktorja kosovare humbet dy familjarë brenda 24 orëve

Showbiz

Pas sukseseve të njëpasnjëshme në Turqi, në familjen e Arbnora Ademajt ka zi.

Kosovarja që po arrin sukesese të mëdha në kinematografinë turke ka humbur dy familjarë brenda 24 orëve.

Axha dhe halla i saj kanë ndërruar jetë, njoftim që jipet në profilin e Arbnorës.

ORAinfo i shpreh ngushllime aktores për lajmet pikëlluese që ka marrë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

code