Nuk përmbahet Enca, shfaqet tejet provokuese me pozën e shtrirë

Showbiz

Këngëtarja njihet për paraqitjet e saj provokuese në rrjete sociale.

Dhe, Enca Haxhiu me pozën e radhës ka zgjedhur të zbuloi hiret e saj trupore.

Në storien e saj në Instagram, artistja shqiptare është shfaqur provokuese derisa ka venë në pah linjat e bujshme trupore.

Kujtojmë se, këngëtarja ka pauzuar paksa nga rrjetet sociale duke mos qenë aktive dhe këto ditë është rikthyer.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

code