Nora sjell videon me HOT nga pushimet, gjoksi i saj gjigant merr gjithë vëmendjen

Showbiz

Nora Istrefi përveç zërit të talentuar njihet edhe si këngëtarja me linjat më perfekte në showbizin shqiptar.

Këngëtarja ekspozon linjat e saj të cilat janë vërtetë për lakmi.

Me kalimin e viteve ajo vetëm po zbukurohet duke lenë të gjithë gojëhapur me paraqitjet e saj.

Së fundmi Nora ka nisur pushimet me vajzën e saj Reneen dhe me shoqe në një vend luksoz.

Në njërën nga videot Nora u shfaq në bikini ngjyrë floriri duke e kombinuar atë me bizhuteri ari.

Në këtë video ajo nuk heziton ta ekspozoj gjoksin e saj gjigant. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

code