Nora Istrefi e ‘kallë’ me këtë vallëzim me bikini në plazh, vë në pah format trupore

Showbiz

Nora Istrefi publikon video duke vallëzuar me bikini në plazh, vë në pah format trupore.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, është duke shijuar së fundmi pushimet e verës në Jug të Shqipërisë.

Atje po qëndron së bashku me motrën e saj, Erën.

Nora, e cila është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, ka ndarë me ndjekësit e saj fotografi e video të ndryshme nga momentet e këndshme që po shijon në bregdet.

Ndër to, këngëtarja publikoi një video mjaft atraktive në InstaStory, ku tregonte linjat e përsosura të trupit, ndërsa vallëzonte nën ritmet e një melodie verore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

code