Një zonjë e rëndë, kështu do të duket Shyhretja në klipin e ri

Showbiz

Shyhrete Behluli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Pos për këngët e saj ajo njihet edhe për paraqitjet, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto nga prapaskenat e kripit që pritet ta lansojë shumë shpejt.

E veshur me një fustan të gjatë e të bukur dhe të kombinuar me një setër me stil, Shyhretja po duket një zonjë e vërtetë. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

code