Një super nënë si Tuna, kështu i mban të buzëqeshur djemtë e saj

Showbiz

E vetme, por djemve të Tunes nuk ju mungon buzëqeshja.

Tuna, një artiste dhe nënë e përkushtuar dhe shumë e dashur nga publiku.

Altuna Sejdiu, përpos suksesit në muzikë, është edhe një nënë shembullore, shkruan Kosovarja.
Portreti i djemëve të saj është githmonë i buzëqeshur dhe këngëtarja nuk ngurron ti ndaj fotot e të bijve me ndjekësit.

Ajo ka postuar disa fotografi të bashkuara në InstaStory të Tianit dhe Zenit. Dy vëllezërit shihen duke kaluar kohë së bashku dhe duke u kënaqur.

Kujtojmë se Tuna ka kohë që nuk ka lansuar projekt te ri muzikorë, duke qenë se së fundmi u bë nënë për të dytën herë dhe përkushtimin po ua dedikon atyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *