Një nuse e lumtur, kështu shkëlqeu “Zhadja” në vello të bardhë

Showbiz

Te shqiptarët aktorja braziliane, Giovanna Antonelli u bë e njohur me rolin, e Zhades nga seriali Kloni.

Ajo ishte protagonistja kryesore e asaj telenovele e cila solli një frymë të re në botën e serialeve, shkruan ORAinfo.

Zhadja arriti që me talentin e saj të marrë vëmendjen e gjithë publikut, duke qenë gjithmonë në qendër të vëmendjen edhe për jetën e saj private.

Ajo është martuar disa herë dhe është nënë e tre fëmijëve. A dëshironi ta dini si është dukur ajo në vello të bardhë, shikoni më poshtë foton./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *