Ngjarjet e fundit në “Përputhen”- A po e krijon një imazh negativ në publik Sindi me veprimet e saj?

Lajme

Situata të pakontrolluara po ndodhin së fundi në programin “Përputhen”.

Autorja e situatës së fundit ishte Sindi e cila kryqëzoi disa nga konkurrentët me akuza të forta në studio, shkruan lajmi.net.

Madje ajo kishte edhe një debat të fortë me Mevlanin sa ky i fundit u largua nga studioja i nevrikosur.

Megjithatë, jo vetëm në studio Sindi po kritikohet për veprimet e saj edhe nga ish-konkurrentet e programit.

Së fundi, Fation Kuqari ka publikuar imazhe të saj në storien e tij në Instagram duke shkruar se nuk e duron dhe i vinte ta thyente telefonin derisa e shihte atë në studio.

Tutje, Fationi ka shtuar një mesazh drejtuar Muratit duke i thënë se mos të bie në grackën e Sindit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

code