Nëna e Korabit ka ditëlindjen, ai e uron me fjalët më emocionuese

Lajme

Korab Jetishi uron nënën me rastin e ditëlindjes.

Këngëtari ka uruar nënën me një postim në rrjete sociale.

Sot feston ditëlindjen bashkëshortja e këngëtarit të njohur shqiptar, Shkëlzen Jetishi, shkruan lajmi.net.

Djali i tyre, Korab Jetishi, gjithashtu një këngëtar i njohur ka postuar një foto me nënën duke e uruar atë në ditën e saj të veçantë.

“Urime nena ime me e shtrejta ne bote ditelindjen, te uroj nga zemra shendet dhe jete te gjate.”, shkroi ai në mbishkrimin e fotografisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

code