‘Në stilin e valltareve arabëve’, Engji mahnitë me fustanin që ka veshur sot

Showbiz

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

U bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit dhe tani si një këngëtare tejet e talentuar, shkruan ORAinfo.

Engji nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Ajo sonte ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me fustan të gjatë e provokues.

Ky model i fustanit i ngjan atyre të valltareve arabe. Kaq bukur po duket në këtë veshje Engji. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

code