Në fustan të kuq, Leonora tregon trupin e saj si “peshk”

Showbiz

Leonora Jakupi, është njëra nga artistet më të dashura për publikun.

Ajo madje është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku tregon të rejat nga përditshmëria e sa, shkruan ORAinfo.

Bukuroshja nga Drenica, ka kohë që nuk ka sjellë projekt të ri, por që gjithmonë ajo përkujdeset për vetën dhe lukun e saj.

Duhet pranuar se ajo është në formë shumë të mirë, ku në sy bie trupi i saj.
E veshur me një fustan të kuq, Leonora edhe një herë tregon se trupi i saj është si “peshk”./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *