Në ditët e fundit të shtatzënisë, Arbenita rrëfen shqetësimin e saj më të madh

Lajme

Fero dhe Arbenita do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë.

Modelja është në pritje të një vajze dhe këto janë ditët e fundit të shtatzënisë.

Së fundmi, me anë të një postimi në rrjete sociale, Arbenita ka ndarë një shqetësim të madh të kësaj periudhe. Asaj i duhet të shkojë në tualet çdo pesë minuta, nëse konsumon sado pak ujë.

Videoja e shpërndarë nga Arbenita në Instastory:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

code