‘Në dashuri’, ky është mashkulli që po përkujdeset që Tuna të dukur kaq bukur!

Showbiz

Altuna Sejdiu vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale prej se u bë nënë për herë të dytë.

Këngëtarja i befasoi të gjithë në muajin maj kur i lindi djali me emrin Zen, meqenëse paraprakisht nuk kishte njoftuar se ishte në pritje të bukur, përcjell ORAinfo.

Pasi njoftoi se është bërë nënë, Tuna vazhdoi të sjellë imazhe nga periudha e shtatzënisë deri te lindja e foshnjës dhe pas kohë pas kohe ka publikuar fotografi të tij.

Ajo se fundmi ka publikuar një video ku shfaqet duke u rregulluar të frizeri.

‘Në dashuri’, e ka përshkaur videon Tuna, derisa një mashkull përkujdeset për flokët e saj që të duket sa me bukur.

Duket se personi në video është frizeri i preferuar i këngëtares nga Shkupi. /ORAinfo/

Pamje:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *