Martohet djali i Afrim Muqiqit – dalin pamjet nga dasma madhështore

Showbiz

Afrim Muqiqi martoi djalin, publikohen pamje nga dasma.

Këngëtari i njohur, Afrim Muqiqi mbrëmë martoi djalin e tij, Albanin.

Bashkë me Shkëlzen Jetishin, bashkërisht u kujdesen që atmosfera të jetë në maksimum.

Mysafirë të shumtë u argëtohen si mos më mirë me këngët që Afrimi dhe Xeni kënduan mbrëmë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

code