Manaj i LDK-së: Sovrani na e ka treguar vendin me 14 shkurt

Lajme

Ish- deputeti i LDK-së, Shkëmb Manaj ka folur pasi nuk i arriti votat e duhura për t’u bërë deputet.

Përmes një postimi në Facebook se 14 shkurti është mesazh për 14 marsin, ditën kur do të zgjedhet kryetari i ri i LDK-së.

“Lidershipi i ri duhet te marr mbi supe procesin e ngritjes se LDK-së. Ky proces nuk do të jetë i lehtë, por unë mendoj që kemi shtigje dhe nëse duam, mund t’ia dalim. Sovrani na e ka treguar vendin me 14 shkurt. Ai është elektorati ynë që pret nga Ne ta marrim parasysh mesazhin e tyre. Mesazhi është i qartë: ata duan ndryshim në të gjitha nivelet e organizimit tonë politik”, ka shkruar Manaj.

Të nderuar veprimtarë dhe anëtarë të LDK-së në Istog dhe gjithandej Kosovës,
Miq të nderuar!

Tashmë kur u shpallën…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

code