Loredana ndan një video në rrjete sociale nga ky vend i bukur

Lajme

Loredana ka ndarë me fansat një video nga koha kur vizitoi Barcelonën

Lori ka publikuar një video të sajën në Instagram

Reperja e njohur shqiptare e cila jeton dhe vepron në Zvicër, Loredana Zefi përveç se në muzikë është mjaft aktive edhe në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo është aktive në rrjete sociale ku ndan foto dhe video nga përditshmëria.

Në llogarinë e saj në Instagram Loredana ka ndarë me fansat një video nga koha kur vizitoi Barcelonën teksa shihet në vende të ndryshme me stafin e saj të cilin ishin me të në këtë udhëtim.

Reperja shqiptare është mjaft aktive në Instagram ku përveç publikimeve të ndryshme që kanë të bëjnë me karrierën e saj ajo ndan pamje dhe të përditshmërisë.

VIDEO KETU

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

code