Loredana me anë të tatuazhës tregon se është ndarë nga Mozzik

Showbiz

Loredana tregon se është ndarë nga Mozzik me anë të tatuazhës.

Loredana ka dëshmuar se gjërat nuk po shkojnë mirë.

Ka dy ditë që në mediat rozë ka qarkulluar lajmi se Mozzik dhe Loredana mund të jenë ndarë sërish.

Gjeneza e krejt këtyre thashethemeve filloi për shkak se çifti nuk e ndjekin njëri-tjetrin në instagram.

E për të dëshmuar se kjo gjenezë mund të jetë e vërtetë është Loredana ajo e cila ka treguar tatuazhin e saj të ri një zemërthyer.

Theksojmë se ka pak ditë që çifti lansuan këngën e tyre “Nëse don”, ku në klip ishte edhe vajza e tyre Hana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

code