Learta ka shije, kaq me stil e ka veshur Matinën

Lajme

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë, ku ka një vajzë të cilës ja ka vë emrin, Matina.

Sot ka publikuar një foto të vajzës të cilën e ka veshur tejet bukur. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

code