Learta i shkon ‘nerva’ Matinit, ky është reagimi i tij

Showbiz

Learta e ‘lodh’ me foto, ja çfarë bën djali i saj Matini.

Learta Jakupi shihet që është shumë e dhënë pas fotografive.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale ku përpos vetes poston shumë imazhe edhe të fëmijëve të saj.

Së fundmi ajo ndodhet në Milano me familjen e saj.

E ndërsa dëshironte të bëj fotome dy fëmijët, Matini djali i saj ‘nervozohet’ dhe bën fytyrë interesante në foto Learta përsëri e poston duke shkruar ”Matini ishte i lodhur nga fotografitë”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *