Learta e bën gati Matini për çerdhe, vëmendje merr veshja e tij

Showbiz

Learta Jakupi, është reja e këngëtare së njohur, Shyhrete Behuli.

Që kur ajo hyri në familjen e ikonës së muzikës, Learta ishte pjesë gjithmonë e mediave rozë, shkruan ORAinfo.

Ajo u martua me Kushtrimin djalin e madh të Shyhretës, me të cilin ka sjellë në jetë një djal që e kanë pagëzuar me emrin, Matin.

Vitet po kalojnë dhe djali i tyre tani është bërë për të shkuar në çerdhe. Ka qenë vetë Learta ajo që ka postuar një foto së bashku me Kushtrimin dhe Matini, i cili kishte ditën e parë në çerdhe. Ajo çka bie në sy është veshja serioze e vogëlushit. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

code