Kida shkëlqen në bikini, mbrapa tregon shtëpinë luksoze

Showbiz

Kida, po vazhdon të i shijojë pushimet.

Që kur Qeveria ndaloi koncertet, këngëtaret tashmë po gjejnë kohë pak për relaksim, përcjell ORAinfo.

E njëjtë po vepron edhe Kida, e cila këtë sezon ka qenë shumë e ngarkuar nëpër koncerte dhe çdo natë ka qenë e angazhuar.

E për këngëtaren tash ka ardhur koha për pak qetësi dhe relaks. Ajo ka postuar një foto ku shihet në pishinë dhe mbrapa saj ajo tregon edhe shtëpinë luksoze./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *