Kaq e egër Tayna nuk është shfaqur ndonjëherë

Lajme

Ajo ka publikuar edhe një video

Këngëtare më provokuese dhe senzacionale se Tayna nuk e dimë a ka shoubizi kosovar.

Tayna ka arritur edhe njëherë t’jua vërtetojë të gjithve se është një nga femrat më të veçanta që ka industria e muzikës, shkruan “Kosovarja”.

Reperja ka publikuar sot në rrjete sociale disa imazhe mjaft provokuese, ku shfaqet me një stil interesant me veshje me printe tigri, me grim shumë të kuruar.

Gjithashtu në Instastory ajo ka publikuar edhe një video, ku shihet duke e shijuar atmosferën e duke vallëzuar me ritme shumë provokuese.

Si kuptohet nga këto imazhe, Tayna duket se është në xhirimet e videoklipit të ri dhe mund të themi se do të jetë zjarr.

Tamam si tigreshë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *