Harrojeni Qëndresën e Labit, motra e saj po duket si zonjë e vërtetë

Lajme

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Së fundmi ajo publikoi një foto të motrës së saj e cila po duket si zonjë e vërtetë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *