Fustanin që ka veshur Adrola, çdo femër do dëshironte ta kishte

Showbiz

Adrola Dushi mori vëmendjen me paraqitjen e fundit.

Adrola Dushi ka ndarë me ndjekësit fotografi të reja, në të cilat merr vëmendjen e të gjithëve.

Modelja e njohur, nuk ka dëshpëruar as kësaj radhe me paraqitjen atraktive, ajo erdhi e veshur me një fustan jeshil të ngjitur pas trupi i cili i theksonte këmbët e gjata të modeles.

Me flokët e rregulluara larguar nga fytyra dhe grimin e elegant, ajo erdhi mjaft joshëse në fotot e realizuara së fundmi teksa po merrte poza për kamerën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *