Egzona dobësohet, e bën trupin peshk

Showbiz

Gruaja e Albatritit e bën trupin peshk.

Albatrit Muqiqi bashkë me familjen e tij janë emra të njohur në lajmet rozë.

Me përkushtimin e madh që kanë rreth karrierës dhe jetës personale, secili komentohet në forma të ndryshme, shkruan Kosovarja.

Është Egzona ajo e cila me stilin e veçantë që ka, gjithmonë kalon në lajm.

Në të shumtën e kohës ajo është shembull për femrat e tjera, duke shkëlqyer gjithmonë me modelet e ndryshme të fustaneve.

Sidomos, me këtë imazh të fundit trupi i saj duket peshk.

Mos të harrojmë, dyshja janë prindër të tre fëmijëve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

code