“Ditë të turbullta, të çmendura”, Fifi provokon para pasqyrës

Showbiz

Këngëtarja ndan momente të shumta nga jeta e saj në rrjete sociale.

Filloreta Raçi, së fundmi po shihet aktive me postime nga pushimet.

Së fundmi, ka publikuar imazhe të reja e cila shihet e veshur me një fustan me ngjyrë të zezë teksa ka pozuar para një pasqyre.

Veshjes së saj, ajo i ka shtuar edhe një kapele dhe ka pozuar pa makijazh dhe sipas fotografive ajo dukej e lumtur.

“Ditë të turbullta, të çmendura”, shkroi këngëtarja në përshkrimin e postimit të saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *