Dafina Zeqiri bën këtë gjest të pahijshëm

Lajme

Ajo ka publikuar në profilin e saj në Instagram disa fotografi

Dafina Zeqiri është padyshim një nga emrat më të përfolur të showbizit shqiptar, e cila arrin të marrë vëmendje pothuajse me secilin veprim të saj.

Këngëtarja përveç se është mjaft aktive me prurje të reja në muzikë, ajo gjithashtu është goxha aktive edhe me publikime të ndryshme në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi ajo ka publikuar në profilin e saj në Instagram disa fotografi, ku bukuroshja shfaqet mjaft provokuese dhe duke bërë gjeste jo fort të mira para aparatit.

Theksojmë se Dafina gjithashtu tashmë ka kohë prej kur e ka bërë publike lidhjen e saj me Genc Halimin, të cilët po shihen shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *