Shikoni se çfarë i ka bërë Remzia mbesës së saj

Ja çfarë i bën Remzia mbesës së saj. Remzia për herë të parë ka fituar epitetin e emrit gjyshe. Ajo këtë ndjesi po e përjeton në mënyrën më të mirë, duke shfaqur lumturinë që ka pranë saj, shkruan “Kosovarja”. Pasi që qëndron aktive në mënyra të shumta, gjithmonë merr vëmendje duke kaluar në lajm. Në […]

Vazhdo Leximin

Teuta Krasniqi ‘rikthehet’ në kohë – kujton periudhën kur ishte e re me një foto

Teuta Krasniqi si 16 vjeçe, koha kur pozonte për kalendarin e Vitit të Ri Aktorja e njohur, Teuta Krasniqi është kthyer pas në kohë, përmes disa imazheve të realizuara vite më parë. Ajo ka kujtuar kohën kur ishte 16 vjeç, kur edhe pozoi për një kalendar të fundvitit. “Një kujtim i bukur nga një vit […]

Vazhdo Leximin

Lule Mustafa bën xhiron me makinë, por kush është personi që e shoqëron

Me kë po shetitet me veturë Lule Mustafa? Edhe Lule Mustafa si thuajse të gjitha këngëtaret tjera, përfshirë edhe motrat e sak, ka pasur një pauzë të gjatë. Dhe, kjo pauzë që dukej se nuk mbaronte, është diktuar nga pandemia, e cila megjjthatë duket se më në fund po mbaron. Lulja, është fejuar, ama që […]

Vazhdo Leximin

Zbulohet se çfarë i kishte bërë Xheri, Blerona Zeqirit kur kishte shkuar për herë të parë në RTV 21

Çfarë i bëri Xheri Blerona Zeqirit kur ajo shkoj për herë të parë në “RTV 21” Blerona Zeqiri është njëra nga prezantueset më të njohura që shfaqet prej vitesh në “RTV 21”. Profesionin e saj e filloi nga mosha 14 vjeçare. Këtë punë dikur e kishte ëndërr që më pas ju bë realitet. E ftuar […]

Vazhdo Leximin

Duket perfekt me fustan të bardhë, Fjolla Krasniqi publikon pamje nga martesa e saj

Martohet Fjolla Krasniqi, duket perfekt me fustan të bardhë. Pak ditë më parë revista “Kosovarja” bëritë ditur se këngëtarja Fjolla Krasniqi tashmë e ka gjetur gjysmën tjetër, shkruan “Kosovarja”. Ajo, u fejua vetëm oak kohë më parë dhe tani është martuar. Fjolla, ka zgjedhur që dasma të jetë private dhe ajo të duket thjeshtë, por […]

Vazhdo Leximin

Eva Murati tregon kushtet e saj për mashkullin që dëshiron t’ia falë zemrën

Ku janë çunat? Eva Murati tregon kushtet e saj për të dashurin. Eva Murati është një nga moderatoret më simpatike shqiptare, që ka bërë për vete edhe teleshikuesit e huaj. Moderatorja sportive tashmë është bërë shumë e njohur edhe jashtë kufijve shqiptarë, si në Turqi, Itali apo Greqi. Mediat e huaja i kanë dedikuar shpesh […]

Vazhdo Leximin

Çfarë i ka bërë kështu fytyrës Blerona?

Blerona duket sikur e ka ndërruar çdo pjesë të fytyrës. Blerona Zeqiri është një femër që ka arritur të ndryshojë pothuajse çdo gjë tek vetja. Pasi që ka një përkushtim të madh tek publiku, moderatorja e njohur pozon në forma të ndryshme, shkruan “Kosovarja”. Duke mos i munguar pamjet provokuese, gjithmonë e në çdo kohë […]

Vazhdo Leximin

Arbentina Ismajli sjell imazhet e para të vajzës së saj – sa e ëmbël

Arbenita Ismajli vendos që të publikojë fotografi të vajzës. Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, është ndër më të dashurat. Ajo është tejet aktive në rrjete sociale, duke ndarë në mënyrë të vazhdueshme imazhe nga përditshmëria. Së fundmi bukuroshja brune ka publikuar një fotografi, derisa shihej vajza e saj, Nina. Kjo është hera e parë […]

Vazhdo Leximin

Arta vjen me poza tërheqësëe në bikini nga pushimet

Arta Nitaj është tani një emër shumë i përfolur nga publiku dhe mediat rozë. Ajo u bë fillimisht e njohur si aktore në rolin e saj të ‘Xhesikës’ në serialin ‘O sa mirë’, shkruan ORAinfo. Arta është shumë e komentuar sidomos për paraqitjet e saj tërheqëse dhe gjithmonë plot stil. Atë e gjejmë shumë aktive […]

Vazhdo Leximin

Dafina Zeqiri vjen me një dhuratë speciale për nënën e saj

Më në fund- Dafina Zeqiri do të ketë një këngë me nënën e saj. Ka kohë që Dafina ka shprehur dëshirën për të pasur një këngë me nënën e saj, shkruan “Kosovarja”. Si po duket kjo dëshirë shumë shpejt do të realizohet, pasi sot përmes një postimi në Instastory, Dafina tregoi se ka gati bashkëpunimin […]

Vazhdo Leximin