Ariana e ‘detyron’ burrin e saj ta fotografoj në këtë gjendje

Showbiz

Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzuallahu dhe gruaja e tij Ariana janë ndër qiftet me të dashur për publikun.

Ata po vazhdojnë të jenë në qendër të medieve rozë me jetën e tyre luksoze, shkruan ORAinfo.

Që të dy nuk mungojnë me postime në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedojnë me mijëra ndjekës.

Ata se fundmi po i shijojnë pushimet në një vend luksoz. E veshur goxha provokuese, Ariana e ‘detyron’ Ermalin ta fotografoj.

Kaq joshëse po duket ajo… /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

code