Antigona Sejdiun nuk do ta njihni në këtë foto – qenka bërë si vajzë e re

Showbiz

Antigona Sejdiu qenka bërë si vajzë e re.

Pas një pauze të konsiderueshme në skenën muzikore, këngëtarja nga Ferizaji është kthyer sërish.

Ajo, ka sjellë disa projekte të vogla dhe gjjthashtu e kemi parë të përfshirë edhe në xhirime festive.

Antigona, në foton e fundit të postuar nga vajza e saj Simoneta, duket shumë bukur, madje më në formë se kurrë, shkruan “Kosovarja”.

Nuk dihet nëse këngëtarja do të vijë me diçka të re këtë verë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

code