Ҫika e Remzies po martohet? Frizerja sonte e ka bërë si ‘kukull’

Showbiz

Riola është vajza e këngëtares së njohur, Remzia Osmani.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikunë tonë, shkruan ORAinfo.

Riola sot ka publikuar një foto ku shihet se sapo ka dal nga frizerja dhe po duket shumë bukur.

E duke qenë se ajo është e fejuar, kur e shohim kështu të rregulluar bukur, mendja shkon tek një dasmë e mundshme.

Megjithatë, Riola si gjithmonë edhe sonte po shkëlqen me pamjen./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

code